O nas
LAKE to współczesna marka odzieżowa założona przez Justynę Krakowińską w 2017 roku. Nowa marka inspirowana potrzebą spędzania czasu nad jeziorem stworzona została specjalnie dla ludzi, którzy doceniają to, co jest prawdziwe. Pracy nad kolekcjami przyświeca nam hasło, iż najbardziej wartościowe w życiu są niezapomniane momenty i wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi nad jeziorem. Zwrócenie uwagi na to skąd jesteśmy i gdzie żyjemy każdego dnia wyraża nasz styl. Motyw jeziora zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, gdyż w pełni możemy cieszyć się jego urokami, co daje nam możliwość aktywnego spędzenia przyjemnych chwil na łonie natury. LAKE to doświadczenie, kreatywność oraz wysoka jakość - wartości, które wspomagają nas w tworzeniu kolekcji. Dzięki temu powstała linia odzieży, stanowiąca niezbędną bazę stylizacji, wpisującą się w aktualne trendy.

Od zawsze byliśmy dumni z naszego pochodzenia. Piękna kraina tysiąca jezior, setek tysięcy hektarów lasów. Z roku na rok coraz więcej osób zakochuje się w tym pięknym regionie. Wczoraj nasza miłość do regionu została sformalizowana bowiem jako jedna z zaledwie dwóch firm w 2017 roku otrzymaliśmy wyjątkowy certyfikat Produkt Warmii i Mazur. Nie spoczywamy jednak na laurach. Traktujemy to jako kolejne wyzwanie. Zobowiązujemy się do godnego reprezentowania naszego regionu i stawiamy sobie kolejne cele. Trzymajcie za nas kciuki!

Wyróżnienie wręczył nam na IX Gali "Produkt Warmia Mazury" w hotelu Omega w Olsztynie pan marszałek Gustaw Marek Brzezin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl